BİZE DANIŞMADAN FİYAT ALMAYIN!

Sektöründe kaliteli ve güvenilir bir firma olmayı kendine prensip edinen Bilgin Asansör, 1990'dan günümüze kaliteli hizmet anlayışını sürdürmeye devam etmektedir.

Arızasız sorunsuz bir asansör, sizinde hakkınızdır. Bunun için bizi aramanız yeterlidir. Kuruluşundan günümüze kaliteli hizmet anlayışını benimseyen Bilgin Asansör, güvenli teknolojilerin yanısıra, konforu ve rahatlığıda bir arada sunmaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz kesintisiz servis hizmetimizle tüm müşterilerimizin her ihtiyaç duyduğu anda yanındayız.

Deneyimli ekibimiz ile; her türlü İnsan Asansörü, Yük Asansörü, Yemek Asansörü, Asansör Servis, Asansörleri ve Hidrolik Asansörlerinin her türlü Montajı, Bakımı, Servisi ve Arıza Hizmetleri konusunda faaliyet göstermekteyiz. Hizmetlerimizde 7/24 esasıyla en kısa sürede, size uygun asansör çözümlerini sunup ve isteklerinize uygun olarak uygulamaktayız.

Konut Asansörleri

Esas olarak insan taşınmasını amaçlayan konfor ve kullanım rahatlığı ön planda tutulmuş asansörlerdir. Konut asansörlerinin kapasiteleri 240-1000 Kg Hızları 0.60 m/sn den 2,5 m/sn aralığındadır. İnsan asansörleri, binaların projelendirmesi aşamasında yapılan trafik hesaplarına ve avan projelerine uygun olarak imal edilip, yerlerine monte edilir.

Makine Dairesiz Asansör

Makine dairesiz ( Dişlisiz ) asansör yeni nesil bir teknolojidir. Sessiz motor diye geçen bu teknolojide motor sesi minimum seviyelere indirilmiştir. Asansör son kat yüksekliği en az 4.50 metre ihtiyaç duyulmaktadır. 450 kg’dan 1600 kg’a kadar 1m/s ile 2.5 m/s arasında hıza ulaşabilen asansörlerin montajı yapılabilir.

Sağlık Kuruluşları

Sedye taşımak için tasarlanmış hasta asansörleriyle, hastaların fiziksel ve psikolojik rahatlığını ön planda tutarak en sarsıntısız şekilde taşınmalarını sağlamaktadır. Hasta asansörlerinin taşıma kapasiteleri 1600 Kg, 2000 Kg, 2500 Kg şeklinde değişmektedir.

Fabrika Asansörleri

Ağır ortam şartlarında sorunsuzca çalışan yük asansörlerimiz, tesis edildiği binanın en zor şartlarına göre 10.000 Kg’a kadar uzman ekiplerimizce profesyonel bir şekilde tasarlanmaktadır. Yük asansörlerine en uygun asansör çeşidi “Hidrolik Asansörler” uygun görülmektedir.

Oteller

Asansör çeşitlerimiz ile otelinizde belirlemiş olduğunuz ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Değişen boyutları, şık tasarımları ve deneyimli kadrosu ile Şirinel Asansör siz ve misafirleriniz için kolaylık ve konfor sunar.

Alışveriş Merkezleri

Asansör çeşitlerimiz ile alışveriş merkezlerinin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Değişen boyutları, şık tasarımları ve deneyimli kadrosu ile Şirinel Asansör siz ve misafirleriniz için kolaylık ve konfor sunar.